Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
11.10.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Viimsi vald, Muuga küla

Töö kirjeldus

Välisterritooriumi korrashoid (nt. muru niitmine, lumetõrje, prügikastide tühjendamine jne)Lihtsate remonditööde teostamine vajadusel (nt. värvimine, mööbli remont, seinapistikute remont, lihtsamad santehnilised tööd jne).Jooksvete tööülesannete täitmine.

AS MGT Muuga Grain Terminaal teostab teravilja ümberlaadimist Muuga sadamas.

Kohustused

- Välisterritooriumi korrashoid (nt
- muru niitmine, lumetõrje, prügikastide tühjendamine jne)Lihtsate remonditööde teostamine vajadusel (nt
- värvimine, mööbli remont, seinapistikute remont, lihtsamad santehnilised tööd jne)
- Jooksvete tööülesannete täitmine

Nõudmised kandidaadile

- Püüdlikkus.Füüsiline võimekus
- mis võimaldab tööülesandeid täita.Kasuks tuleb: - eelnev kogemus ehituses või hoonete hoolduses - juhiload

Omalt poolt pakume

- Stabiilset töötasu ja toredat meeskonda.

Kontakt:
Marina Kazeko
info@mgt.ee
6319232