Vahetusvanem - Loo kauplus

Aktsiaselts OG ELEKTRA
Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
10.10.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Jõelähtme vald, Loo alevik, Saha tee 9

Töö kirjeldus

Kaupluse vahetuse töö juhtimine ja kontroll, kaupade tellimine.
Kandideerimiseks palume saata CV ja lisainfo telefonil 32 23 858 või kaupluses kohapeal.
OG Elektra AS on jaekaubandusettevõte, mis alustas tegevust 1991. aastal kahe kauplusega. Algusaastatel rajati kaupluseid ainult Lääne-Virumaale, kuid käesolevaks ajaks on ettevõttel oma keskladu ning 65 toidu- ja esmatarbekauplust mitmel pool Eestis. Kauplused asuvad Lääne- ja Ida-Virumaal, Tallinnas, Harjumaal, Jõgevamaal, Järvamaal, Raplamaal, Pärnumaal, Tartumaal ja Võrumaal. Ettevõtte tegevuse põhimõtte võib kokku võtta järgmiselt - olla parimate hindadega, hea kvaliteedi ja koduse toiduga oma segmendi tugev tegija. OG Elektra AS annab tööd ligikaudu 1800-le inimesele.

- Kaupluse vahetuse töö juhtimine ja kontroll, kaupade tellimine

Nõudmised kandidaadile

- Sul on meeskonna juhtimise võime
- kaubandusliku töökogemusega
- oma ala asjatundja

Omalt poolt pakume

- Asjalik väljaõpe ja täiendõpe
- Korralik boonussüsteem
- Kindel sissetulek
- Vahetustega töö.

Kontakt:
assistent.personal@ogelektra.ee