Tugiisik - Tugiisik erivajadusega lapsele

Valga Perekeskus Kurepesa
Valga maakond
Osaline tööaeg
Keskharidus
02.10.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Valga maakond, Valga vald, Lüllemäe küla

Töö kirjeldus

Tugiisiku ülesandeks on tugiteenuse pakkumine lapsele: lapse järelevalve tagamine, tema saatmine erinevatel üritustel, toetamine tegelustes, hügieeni protseduuridel ja riietumisel abistamine. Toetab ja aitab suhtlemisel kaaslastega.

Valga Perekeskus Kurepesa on Valga valla hallatav sotsiaalhoolekande asutus, mis osutab lastele, noortele ja lastega peredele erinevaid sotsiaalteenuseid.

- Tugiisiku ülesandeks on tugiteenuse pakkumine lapsele: lapse järelevalve tagamine, tema saatmine erinevatel üritustel, toetamine tegelustes, hügieeni protseduuridel ja riietumisel abistamine
- Toetab ja aitab suhtlemisel kaaslastega

Nõudmised kandidaadile

- Kasuks tuleb eelnev töökogemus lastega. Töötaja peab vastama Sotsiaalhoolekande seaduse § 129 lõige 1 punktides 3-6 sätestatud nõuetele

Omalt poolt pakume

- Töötamist osalise tööajaga (0,5 koormusega) töölepingu alusel.

Kontakt:
Marika Drenkhan
info@kurepesa.ee
5302 7342