Juuksur

L iluStudio OÜ
Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
02.10.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi linn, Keskväljak 7

Töö kirjeldus

Juuksuriteenuse osutamine. Ootame juuksurilt iseseisvat töö tegemist.
Küsimuste korral helista julgelt tel. +372 56944902 või kirjuta:lilustudio05@gmail.com / L iluStudio Fb leheleMeeldivate kohtumisteni!
Iluteenindus

Kohustused

- Juuksuriteenuse osutamine
- Ootame juuksurilt iseseisvat töö tegemist

Nõudmised kandidaadile

- Ootame oma kollektiivi eesti keelt kônelevat juuksurit

Omalt poolt pakume

- Kui otsid omale mõnusat töökohta, sõbralikku kollektiivi, armastad oma tööd, siis võta meiega julgelt ühendust.
- Omalt poolt pakume:
- - %-ga töötamist, soodsat kuu või päevarenti OÜ-le või FIE-le
- - reklaami facebooki lehel
- -mugavat online broneerimissüsteemi
- - tööks vajaminevat sisustust
- - ligipääsu ruumidele 24/7

Kontakt:
Liis Purgats
lilustudio05@gmail.com
56944902