Kokk

Kuressaare Tuulte Roosi Lasteaed
Saare maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
18.09.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Ranna tn 10

Töö kirjeldus

Vastavalt menüüle tervisliku ja maitsva toidu valmistamine (supid, praed, magustoidud, küpsetised).Puhtuse ja korra eest hoolitsemine köögis. Oluline on kinni pidada toiduvalmistamise tehnoloogiast, valmistada ette toiduained ja osata kasutada köögitehnikat.

Tuulte Roosi lasteaed on 6 rühmaline. Asume looduskaunis metsatukas Kuressaare äärelinnas.

- Vastavalt menüüle tervisliku ja maitsva toidu valmistamine (supid, praed, magustoidud, küpsetised)
- Puhtuse ja korra eest hoolitsemine köögis
- Oluline on kinni pidada toiduvalmistamise tehnoloogiast, valmistada ette toiduained ja osata kasutada köögitehnikat

Nõudmised kandidaadile

- Eeldame sõbralikku suhtlemisoskust töökaaslastega ja head koostööd paarilise kokaga.

Omalt poolt pakume

- Täiskohaga tööd lasteaia täielikult uuendatud köögis.

Kontakt:
Liis Madisson
tuulteroosi@kuressaare.ee
53044230