Valga maakond
Osaline tööaeg
Põhiharidus
30.09.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Valga maakond, Otepää vald, Otepää linn

Töö kirjeldus

Otsime oma toredasse kollektiivi rõõmsameelset klienditeenindajat/komplekteerijat. Igapäevased tööülesanded: kooli sööklas laste abistamine vahetunni ajal; toiduainete komplektreemine/kaalumine ja pakendamine; söögisaali eest hoolt kandmine.

Tere tulemast Dussmann Gruppi, ühe maailma suurima erakätesse kuuluva teenusepakkuja töötajate hulka. Meie pakutavate teenuste nimekirja kuuluvad puhastusteenused, turvateenused, toitlustamine ja kinnisvarahooldus.

- Otsime oma toredasse kollektiivi rõõmsameelset klienditeenindajat/komplekteerijat
- Igapäevased tööülesanded: kooli sööklas laste abistamine vahetunni ajal
- toiduainete komplektreemine/kaalumine ja pakendamine
- söögisaali eest hoolt kandmine

Nõudmised kandidaadile

- Hea pingetaluvus ja suhtlemisoskus
- meeskonnatöö valmidus
- positiivne ellusuhtumine

Omalt poolt pakume

- Meeldivat töökeskkonda ja pikaajalist töösuhet
- arenemisvõimalust
- konkurentsivõimelist palka
- erialast täiendkoolitust.

Kontakt:
Ursula Juhkam
otepaa@dusmann.ee
5628 7339