Valga maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
11.10.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Valga maakond, Valga vald, Laatre alevik, Kesk tn 11

Töö kirjeldus

Poeginud ja erivajadustega lehmade lüpsmine, vasikate jootmine piimataksoga ja söötmine.
Tööandja ei korralda transporti töökohta. Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust.
AS Laatre Piim on põllumajandusettevõte, mille tegevusaladeks on taime- ja loomakasvatus. Meil on natuke üle 1000 piimalehma ja u. 1500 noorveist. Kasvatame üles ka pullvasikad lihatootmise eesmärgil. Harime üle 2500 ha maad, millelt tuleb oma karja rohusööt ja teravili, muist läheb ka müügiks.

- Poeginud ja erivajadustega lehmade lüpsmine, vasikate jootmine piimataksoga ja söötmine

Nõudmised kandidaadile

- Hooliv
- tahe töötada loomadega
- kohusetundlik
- puhtust ja korda armastav
- algatusvõimeline
- ei karda füüsilist tööd

Omalt poolt pakume

- Tööriided pestakse teenindusettevõttes, sõbralikku ja toetavat meeskonda, pidevalt arenevat töökeskkonda, sõidukompensatsiooni, vajadusel väljaõpet kohapeal ja koolitusi.

Kontakt:
annely@laatrepiim.ee
5348 0596