Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
27.09.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi linn, Ülesõidu tn 1/1

Töö kirjeldus

Riigikeele õppe korraldaja peamised ülesanded on kinnipeetavatele riigikeele õppe kättesaadavuse korraldamine ja läbi viimine vanglas

- Riigikeele õppe korraldaja peamised ülesanded on kinnipeetavatele riigikeele õppe kättesaadavuse korraldamine ja läbi viimine vanglas

Nõudmised kandidaadile

- - Sul on kõrgharidus
- soovitavalt magistrikraad
- eesti ja soome-ugri keeleteaduse või eesti keele ja kirjanduse õpetaja erialal- Sul on varasem erialane töökogemus
- soovitavalt töökogemus käitumis- ja/või õpiraskustega õpilastega- oskad eesti keelt C1 tasemel ja vene keelt kesktasemel (B2)- Sinu tugevuseks on hea algatus- ja organiseerimisvõime- oled hea ajaplaneerija- oled valmis tööks kinnipeetavatega

Omalt poolt pakume

- • töötasu 1250 eurot
- • põhipuhkus 35 päeva
- • huvitav ja arendav töö
- • meeldiv ja sõbralik kollektiiv
- • hüvitis alates teisest haiguspäevast
- • tasuta sportimisvõimalused (jõusaal, jooga jne)
- • maitsvad ja taskukohased toidud personalisööklas
- • turvaline ja kaasaegne töökeskkond

Kontakt:
Gea Roost
viruv.cv@just.ee
6637815