Jõgeva maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
09.10.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Jõgeva maakond, Põltsamaa vald

Töö kirjeldus

* Uste-akende montaaž (pressimine, koostamine, operatsioonid lihtsamatel puidutöö seadmetel).* Erinevad puidutöö operatsioonid käsitööriistadega.

AS Palmako on Lemeks Gruppi kuuluv rahvusvaheline puidutööstus, kus toodetakse aiamaju, mänguväljakuid, aiapiirdeid, immutatud aiaposte, liimpuittooteid, valmiselementidest elumaju ning küttegraanuleid. Meie tehastes ja kontorites Tartumaal, Lääne-Virumaal ning Põltsamaal töötab üle 400 inimese, ettevõtte käibest 97% eksporditakse.

- Uste-akende montaaž (pressimine, koostamine, operatsioonid lihtsamatel puidutöö seadmetel)
- Erinevad puidutöö operatsioonid käsitööriistadega

Nõudmised kandidaadile

- Tugev kandidaat on korrektne
- täpne ja kiire.Oskab töötada meeskonnas. On valmis füüsiliseks tööks ja oskab töötada pingelistes olukordades

Omalt poolt pakume

- Stabiilset ja vaheldusrikast tööd.
- Toetavat meeskonda, väljaõpet ning häid töö-ja olmetingimusi.
- Omatöötaja soodustusi (soe toit, Sport ID teenuste kasutamine jne).
- Tasuta transpordivõimalust ettevõtte bussiga Tartu-Põltsamaa-Tartu ja Jõgeva-Põltsamaa-Jõgeva suunal.
- Tööaeg on kahes vahetuses E-R 6.00-14.30
- 14.30-23.00.
- Töökoht asub Põltsamaal Puhu teeristis.

Kontakt:
Külli Kask
kylli.kask@palmako.ee
5160914