Elektrimontöör

BLRT Grupp Aktsiaselts
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
10.10.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Kopli tn 103

Töö kirjeldus

kaablipaigaldustööde teostamine;elektrikilpide valmistamine, elektriseadmete paigaldamine ja ühendamine laevadel ja metallkonstruktsioonide objektidel

BLRT Grupi ettevõtted valmistavad erinevaid metallkonstruktsioone alates suuremõõtmelistest teraslahendustest kuni masinadetailide ja –mehhanismideni.

Kohustused

- kaablipaigaldustööde teostamine
- elektrikilpide valmistamine, elektriseadmete paigaldamine ja ühendamine laevadel ja metallkonstruktsioonide objektidel

Nõudmised kandidaadile

- vajalik elektriku pädevustunnistuse olemasolu (A
- B
- B1
- C)
- vähemalt 3-aastane töökogemus elektriku või elektrimontöörina
- elektrikilpide valmistamise kogemus ja elektriskeemide lugemise oskus on teretulnud
- elektrialase kvalifikatsiooni kinnitava dokumendi olemasolu
- vene keele vaba valdamine (põhiline töökeel)
- inglise keele tundmine on teretulnud
- algatusvõime
- stressitaluvus ja vastutustunne
- võimeline meeskonnatööks

Omalt poolt pakume

- stabiilset tööd rahvusvahelises ettevõttes
- suurepärast võimalust rakendada oma ametioskusi
- arenguvõimalust

Kontakt:
Julija Tulaidan
j.tulaidan@blrt.ee