Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
30.09.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Saku vald, Tänassilma küla

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks on saadetiste vastuvõtt, kaupade käitlemine, pakkide komplekteerimine ja sorteerimine, sorteerimisliini opeteerimine ja muu saadetistega seonduv

Pakume erinevad teenused tööandjatele. Komplekteerimine. Riiuldamine. Väljastamimine.

- Sinu tööülesanneteks on saadetiste vastuvõtt, kaupade käitlemine, pakkide komplekteerimine ja sorteerimine, sorteerimisliini opeteerimine ja muu saadetistega seonduv

Nõudmised kandidaadile

- - Hea füüsiline vorm (töö on füüsiliselt raske)- Kohusetundlik ja hea pingetaluvusega- Eesti keele oskus kõnes ja kirjas ning arvuti kasutamise oskus- Kasuks tuleb eelnev laotöö kogemus

Omalt poolt pakume

- - Kaasaaegset töökeskkonda
- - Professionaalset väljaõpet
- - Tööriideid
- - Head töötasu + öötundide eest lisatasu

Kontakt:
cv@humanlink.ee