Tartu maakond
Täistööaeg
Keskharidus
10.10.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Tartu maakond, Tartu vald, Vasula alevik

Töö kirjeldus

Kastide tõstmine ja transport; positiivsete ostuelamuste loomine klientidele; kaupade ettevalmistamine müügiks, müügiletti ja –saali paigutamine; kliendi vajaduste väljaselgitamine ja soovide täitmine; arveldamine klientidega, kassas oleva raha ning maksekaartidega tasutud arvete vastavuse kontrollimine arvutinäiduga; puhtuse hoidmine.

Tegeleme seakasvatusega alates sigade seemendusest kuni lihatoodete ja kulinaariatoodete valmistamiseni meie omast sealihast. Meil on omad firmapoed , kus me müüme omakasvatatud ja omavalmistatud tooteid. Nüüd tegeleme ka lambakasvatusega ja pakume ka erinevaid lambalihatooteid tallelihast. Meie kauplused asuvad Vasulas , Ahjal, Lõunakeskuse juures, Annelinna prismas ja Sepa keskuses.

Kohustused

- Kastide tõstmine ja transport
- positiivsete ostuelamuste loomine klientidele
- kaupade ettevalmistamine müügiks, müügiletti ja –saali paigutamine
- kliendi vajaduste väljaselgitamine ja soovide täitmine
- arveldamine klientidega, kassas oleva raha ning maksekaartidega tasutud arvete vastavuse kontrollimine arvutinäiduga
- puhtuse hoidmine

Nõudmised kandidaadile

- Vajalik tervisetõendi olemasolu. Kuna töö käigus tuleb tegeleda ka lihakastide laadimisega
- eeldame kandidaadilt head füüsilist vastupidamist
- täpne
- kohusetundlik
- hea pingetaluvusega
- viisakas
- iseseisev

Omalt poolt pakume

- Tööalast väljaõpet, vahetustega tööd. Korralikku uut tööautot, vajadusel ametikorterit.

Kontakt:
Aare Kalson
aare@rotaks.ee