Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
17.09.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 24

Töö kirjeldus

Klientide sõbralik teenindamine, kasside eest hoolitsemine, nõude pesu ja saali korrashoid. Vajame inimest, kes oleks nõus osalema ka kohviku sotsiaalmeedias avaldatavates videotes ja esindaks kohvikut oma näoga.Kohvik on avatud neljapäevast pühapäevani, turundustegevused võivad toimuda ka muul ajal.
Kui soovid töötada osalise ajaga, palun lisa see info sooviavaldusse.Palun saatke meilile nurri@nurri.ee CV ja põhjused, miks soovite tööle tulla.

- Klientide sõbralik teenindamine, kasside eest hoolitsemine, nõude pesu ja saali korrashoid
- Vajame inimest, kes oleks nõus osalema ka kohviku sotsiaalmeedias avaldatavates videotes ja esindaks kohvikut oma näoga
- Kohvik on avatud neljapäevast pühapäevani, turundustegevused võivad toimuda ka muul ajal

Nõudmised kandidaadile

- Meeskonnamängija
- sõbralik
- positiivne
- julge suhtleja

Omalt poolt pakume

- Väljaõpet, tööpäeva 10 kiisu seltsis, kassisõpradest kliente.
- Meie FB leht https://www.facebook.com/Kassikohvik/
- ja Instagramis catcafenurri

Kontakt:
nurri@nurri.ee
6878505