Juuksur

IluLink OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
11.10.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Mustamäe tee 43

Töö kirjeldus

Juuksuri töö:- Meeste ja naiste lõikus- Juuste värvimine või triibutamine
NB! Soovi korral on võimalik tööle asuda ka FIE või OÜ-na ja alustada täiesti iseseisvalt enda juuksuriäriga meie salongis.
Infinity ilusalong

- Juuksuri töö:- Meeste ja naiste lõikus- Juuste värvimine või triibutamine

Nõudmised kandidaadile

- Juuksuri põhioskused
- loominguline lähenemine oma tööle
- soov enda oskusi pidevalt täiendada ja arendada
- hea suhtlemisoskus klientidega nii vene kui eesti keeles

Omalt poolt pakume

- Tööd hubases ja soojas salongis
- paindlikku töögraafikut
- arenemise võimalust ja täiendkoolitusi
- motiveerivat palka koos lisatasudega, lisatöö võimalust.

Kontakt:
Vera Urjokina
ilulink@mail.ru