Taglastaja

BLRT Grupp Aktsiaselts
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
27.09.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Kopli tn 103

Töö kirjeldus

Ebastandardsete ja suuremõõtmeliste veoste (kuni 120t) põrandalt juhitavate kraanadega teisaldamine ja kantimine;töötamine tõstukiga (alates 5 tonni);veose troppimine.

BLRT Grupi ettevõtted valmistavad erinevaid metallkonstruktsioone alates suuremõõtmelistest teraslahendustest kuni masinadetailide ja –mehhanismideni.

- Ebastandardsete ja suuremõõtmeliste veoste (kuni 120t) põrandalt juhitavate kraanadega teisaldamine ja kantimine
- töötamine tõstukiga (alates 5 tonni)
- veose troppimine

Nõudmised kandidaadile

- Varasem töökogemus taglastaja ametikohal
- troppija tunnistus
- soovitavalt tõstukiga töötamise ja kraana juhtimise õigusega
- töökas ja vastutustundlik

Omalt poolt pakume

- Võimalust rakendada oma seniomandatud töökogemusi
- tööd stabiilses ettevõttes.

Kontakt:
Julija Tulaidan
j.tulaidan@blrt.ee