Harju maakond
Osaline tööaeg
Põhiharidus
25.09.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

Töö kirjeldus

Tööülesanded oleks hoida korras väikest büroopinda. Tööülesandeks on prügikastide tühjendus, tolmu pühkimine, põrandapindade moppimine.

Osaühing Krausberg Eesti on 1997. aastal Tallinnas asutatud 100% erakapitalil põhinev kinnisvara hooldusteeninduse ettevõte. Meie peamine eesmärk on pakkuda oma klientidele kõrgetasemelist rahvusvahelisele standardile vastavat professionaalset koristusteenust.

Kohustused

- Tööülesanded oleks hoida korras väikest büroopinda
- Tööülesandeks on prügikastide tühjendus, tolmu pühkimine, põrandapindade moppimine

Nõudmised kandidaadile

- Eeldame sinult meeldivat ja viisakat käitumist. Kasuks tuleb eelnev töökogemus puhastusteeninduses

Omalt poolt pakume

- Pakume sulle tähtajatut lepingut koos stabiilse sissetulekuga, võimalust töötada osalise tööajaga.
- Tagame sotsiaalgarantiid (ravikindlustus) ja head tööriided ja töövahendid.

Kontakt:
Eelo Salus
cv@krausberg.ee
53756682