Kinnisvaramaakler

Pindi Kinnisvara OÜ
Võru maakond
Täistööaeg
Keskharidus
11.10.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Võru maakond, Võru linn, Kooli tn 6

Töö kirjeldus

Klientide nõustamine kinnisvaratehingutes; lepingute ettevalmistamine, sõlmimine ning tehingute edukas läbiviimine; aktiivne suhtlemine klientidega; kinnisvaraturu jälgimine ja analüüsimine.
Sobivate kandidaatidega võtame ühendust.
Pindi Kinnisvara pakub kõige laiemat valikut kinnisvarateenuseid - vahendamine, hindamine, korrashoid ja juriidiline tugi. Me oleme sõbralikud, hoolivad ja paindlikud. Meie spetsialistid töötavad üle kogu Eesti.

Kohustused

- Klientide nõustamine kinnisvaratehingutes
- lepingute ettevalmistamine, sõlmimine ning tehingute edukas läbiviimine
- aktiivne suhtlemine klientidega
- kinnisvaraturu jälgimine ja analüüsimine

Nõudmised kandidaadile

- Meiega liitujatelt ootame oskust toime tulla erinevate isiksustega
- analüüsivõimet ja müügitöö kogemust
- oskust töötada nii iseseisvalt kui meeskonnas
- ettevõtjaks olemist või soovi töötada ettevõtjana

Omalt poolt pakume

- Põnevat tööd ja aktiivsusest sõltuvat sissetulekut
- isiklikku arengut ja tööalaseid väljakutseid
- professionaalset tuge ja rõõmsameelset seltskonda
- paindlikku tööaega, et elu oleks tasakaalus.

Kontakt:
Ruth Tamsalu
meiega@pindi.ee