Tartu maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
20.09.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Tartu maakond, Tartu linn

Töö kirjeldus

Igapäevaselt suhelda kaupluses klientidega ja pakkuda kliendi jaoks sobivamaid sisustus ja magamistoa tekstiiltooteid; kauba vastuvõtmine, kontrollimine, kauba tellimine jooksvalt laost; kaupluses müügiprotsessi teostamine - kassa, maksed jms; väljapanekute ja kauba riiulitesse sättimine; korras hoida igapäevane tööümbruskond.
Palun saatke oma CV ja lühike motivatsioonikiri maili aadressile: hygehome@gmail.com. Lisainfot saab telefonil: 510 7917, Annely.

- Igapäevaselt suhelda kaupluses klientidega ja pakkuda kliendi jaoks sobivamaid sisustus ja magamistoa tekstiiltooteid
- kauba vastuvõtmine, kontrollimine, kauba tellimine jooksvalt laost
- kaupluses müügiprotsessi teostamine - kassa, maksed jms
- väljapanekute ja kauba riiulitesse sättimine
- korras hoida igapäevane tööümbruskond

Nõudmised kandidaadile

- Kasuks tuleb vene ja inglise keele oskus
- kassasüsteemi NOOM kasutamise oskus
- Office kasutamise oskus

Omalt poolt pakume

- Täiskohaga graafikuga tööaega alates 01.oktoobrist 2020. Palka vastavalt turutasemest kõrgemat ja boonust tulemuslikkuse põhjal. Koolitust toodetele.

Kontakt:
hygehome@gmail.com