Harju maakond
Osaline tööaeg
Põhiharidus
10.10.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Kotka tn 44

Töö kirjeldus

Otsime tehnilise taibuga töötajat, kelle tööülesandeks on kohvrite ja lastevankrite remont.
Töö on sobilik ka pensionärile.
Kohver & Kott OÜ alustas oma tegevust aastal 2007 ning põhineb täielikult kodumaisel kapitalil. Algselt tegelesime peamiselt reisikohvrite remondiga, kuid aastate jooksul on meie kuldsete kätega kollektiiv näidanud osavust ka lastevankrite, pehme mööbli ja riiete remondi ning hoolduse valdkonnas. Meie töökust on ka tunnistanud mitmed suured rahvusvahelised korporatsioonid, kellest on tänaseks hetkeks saanud ka meie ametlikud koostööpartnerid.

- Otsime tehnilise taibuga töötajat, kelle tööülesandeks on kohvrite ja lastevankrite remont

Nõudmised kandidaadile

- Kas eesti või vene keele oskus (ei pea mõlemat keelt valdama).Peab oskama teha tööd nii pea kui kätega
- vajalik tehniline taip ja oskused (tööjuhendeid ei ole)

Omalt poolt pakume

- Sooja töökohta (töö toimub siseruumis)
- uued tööriistad
- väike ja tore kollektiiv.

Kontakt:
Leonard Zeider
leo@kohverkott.ee
58501009