Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
11.10.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Kuusalu vald, Kiiu-Aabla küla, Farmi

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on hekitaimede istutamine, ülesvõtmine, sorteerimine ning erinevad hooldustööd meie puukoolis.
Välitingimustes töötamine
OÜ Kangro on Eesti turul tegev alates 2007a. Pakume klientidele teenuseid alates muru niitmisest kuni aedade kujundamise ja ideede teostamiseni.Omame hekitaimede kasvatust ja just seetõttu oleme spetsialiseerunud hekkide rajamisele, ent sortimendis on ka jõulukuused, viljapuud ning dekoratiivsed puud ja põõsad.

- Peamisteks tööülesanneteks on hekitaimede istutamine, ülesvõtmine, sorteerimine ning erinevad hooldustööd meie puukoolis

Nõudmised kandidaadile

- Füüsiliselt vastupidav. Paindliku tööajaga. Tahtejõuline

Omalt poolt pakume

- Kui tunned huvi haljastus- ja aiandustöö vastu, oskad suhelda, teha koostööd ning naudid värskes õhus töö tegemist, siis võta ühendust!
- Töökoht asub Kuusalu vallas, Harjumaal

Kontakt:
haljastamine@gmail.com