Müügijuht

OÜ Kangro
Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
11.10.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Kuusalu vald

Töö kirjeldus

HALJASTUSETTEVÕTE OTSIB MÜÜGIJUHTI- Päringute tegemine- Meilisuhtluse haldamine- Hinnapakkumiste koostamine- Arvete ja koostöölepingute koostamine- Kliendibaasi haldamine- Meeskonna tööpäeva koordineerimine- Ettevõtte juhi assisteerimine- Inventeerimine- Dokumentatsiooni haldus- Klientidega kohtumine

OÜ Kangro on Eesti turul tegev alates 2007a. Pakume klientidele teenuseid alates muru niitmisest kuni aedade kujundamise ja ideede teostamiseni.Omame hekitaimede kasvatust ja just seetõttu oleme spetsialiseerunud hekkide rajamisele, ent sortimendis on ka jõulukuused, viljapuud ning dekoratiivsed puud ja põõsad.

Nõudmised kandidaadile

- - Aiandusalane huvi- Vene- ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas- Positiivne ja avatud suhtlus- Müügile motiveeritus

Omalt poolt pakume

- - Mitmekülgset ja vaheldusrikast tööd arenevas ettevõttes
- - Head võimalust meeskonnas ennast arendada.
- - Konkurentsivõimelist töötasu
- - Võimalus lisatasu teenida müügikäibelt
- Töökoht asub Kuusalu vallas, Harjumaal

Kontakt:
Madis Haak
haljastamine@gmail.com
53474854