Kontori administraator

LexCorp EST OÜ
Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
09.10.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Ida-Viru maakond, Narva linn

Töö kirjeldus

Telefoni- / e-posti teel kõnedele / sõnumitele vastamine (suhtlus klientidega).Töö sissetulevate ja väljaminevate e-kirjadega.Välise ja sisemise töövoo korraldamine, haldamine, dokumentide säilitamine ja arhiveerimine.Operatiivne teabe otsing ja töötlemine.Muude ülesannete täitmine büroo tõrgeteta töö tagamise raames (vajalike kirjatarvete tellimine, kontoris olevate seadmete töökvaliteedi tagamine jms)
Kandideerimisel lisage palun ka kaaskiri
Ettevõtte tegeleb plastakende hoolduse ja remondiga.

- Telefoni- / e-posti teel kõnedele / sõnumitele vastamine (suhtlus klientidega)
- Töö sissetulevate ja väljaminevate e-kirjadega
- Välise ja sisemise töövoo korraldamine, haldamine, dokumentide säilitamine ja arhiveerimine
- Operatiivne teabe otsing ja töötlemine
- Muude ülesannete täitmine büroo tõrgeteta töö tagamise raames (vajalike kirjatarvete tellimine, kontoris olevate seadmete töökvaliteedi tagamine jms)

Nõudmised kandidaadile

- Hea suhtlemisoskus.Tähtaegadest kinnipidamine ja ülesannete täpne täitmine.Täpsus
- vastutus
- vastupidavus töökoormusele ja stressile

Omalt poolt pakume

- Eneseteostuse ja arengu võimalusi.
- Stabiilset töökohta.
- Kaasaegset töökeskkonda.
- Sõbraliku meeskonda.

Kontakt:
lexcorpest20@gmail.com