Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
09.10.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Kopli tn 25

Töö kirjeldus

Hooldusspetsialisti tööülesandeks on klientide kontoritehnika hooldus ja remont, seadmete paigaldamine ja seadistamine kliendi juures, kulumaterjalidega varustamine, klientide nõustamine, kasutajakoolituse läbiviimine.
Kanditeerimisel palun edastada sooviavaldus koos CV-ga emailile: margus@koopiakeskus.ee
Kontoriseadmete müük, rentimine, hooldus ja remont.

- Hooldusspetsialisti tööülesandeks on klientide kontoritehnika hooldus ja remont, seadmete paigaldamine ja seadistamine kliendi juures, kulumaterjalidega varustamine, klientide nõustamine, kasutajakoolituse läbiviimine

Nõudmised kandidaadile

- Seadmete transpordil peab olema võimeline tõstma raskust
- mis võib ületada 25 kg

Omalt poolt pakume

- Väljakutseid pakkuvat tööd abivalmis kollektiivis. Tööks vajalik koolitus. Ametiauto.

Kontakt:
Margus Hallisoo
margus@koopiakeskus.ee