Juuksur

allforbeauty OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
10.10.2020
Kandideerimiseks vajalik
  • Üldinfo
  • Küsimustele vastamine
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 23


Töö kirjeldus


Juuste lõikamine, värvimine, hooldamine. Kasuks tuleb juuksepikenduste paigaldamise oskus.

Ilustuudio Mariell on ilusalong Tallinnas, milles on võimalik nautida kõiki iluteenuseid ühes kohas.


Kohustused

- Juuste lõikamine, värvimine, hooldamine
- Kasuks tuleb juuksepikenduste paigaldamise oskus


Nõudmised kandidaadile

- Vajalik erialaline väljaõpe - läbitud juuksuri koolitus


Omalt poolt pakume

- MIKS ASUDA TÖÖLE JUST MARIELL ILUSTUUDIOSSE?
- Sest pakume Sulle..
- Know-how\'d - Oled ilumaailmas alles algaja? Või tundub ettevõtjaks registreerimine sulle kui tuumateadus? Meie aitame Sind nõu ja jõuga, et saaksid edukaks ilutegijaks ning meie koostöö saaks olema pikaajaline ning mõlemale kasulik.
- Turundus - me hoolime sellest, et Sul hakkaks hästi minema. Me ei anna Sulle ainult töökoha vaid aitame Sul ka kliente leida.
- Uusi töövahendeid - Ilustuudios on kogu inventar täiesti uus. Sa ei pea leppima kellegi kulunud tooli või määrdunud lauaga. Inventari valimisel arvestame võimalusel ka Sinu soovidega.
- 24/7 ligipääsu ruumidele - Sa ei sõltu administraatorist ega kellegist teisest. Tahad tulla hommikul kell 07:00 tööle? Tule! Soovid lõpetada oma päeva kell 23:00 õhtul - tee seda!
- Toimiv süsteem, kogemus - Ilustuudio Mariell on juba üle 4 aasta ning 16 särasilmse naisega töötav ettevõte Rakveres, nüüd avame uue salongi Tallinnas. Me teame, millest me räägime ja kuidas oleks asju kõige mugavam korraldada.
- Tervisesõbralikkus - meie ruumid vastavad terviseameti nõuetele, et just Sina oleksid hoitud. Veedad suure osa oma päevast tööl, tee seda parimal võimalikul viisil!
- Super hea asukoht - Pärnu maantee 23 on ülimalt läbikäidav tänav, püüame kliente ka tänavalt!
- Meeskond - ettevõtlus ei ole pelgalt raha teenimine. See on ühised üritused - jõulud, sünnipäevad, naistepäevad. See on kliendipäevad, heategevuspäevad, family mealid ja ka roosad esmaspäevad, kui me seda soovime!
- Salongi lahendus - Ilustuudio Mariell Tallinnas on jagatud kolmeks poolkorruseks, ehk et igal iluteenindajate grupil on enda privaatsus, föönid ei sega kosmeetiku tööd ega ripsmeid ei pea paigaldama varbad küünetehniku silme ees
Kontakt:
Signe Paju
ilustuudiomariell@gmail.com
+372 5611 0531
Kandideeri
Kandideerimiseks on vajalik veebikaamera olemasolu!
  •