Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
30.09.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn

Töö kirjeldus

personali otsing Eesti ja välismaa turult;inimeste värbamine;head hunting;töötajate sobivusemenetluste ja töövestluste läbiviimine (sh partneritega koostöös);töötajate majutuse organiseerimine;töötajate elukohal remonditöödete organiseerimine;töötajate transporteerimise- ja tarnimise organiseerimine;töötajate infotugi;vajadusel sadamast või lennujaamast kohtamine;personali arendamine ja koolitamine;planeerimine;töögraafikute kooskõlastamine;klientidega suhtlemine;sotsiaalvõrgudes ja messengirites huvigruppide haldamine;

Renditööjõu vahendamine

Kohustused

- personali otsing Eesti ja välismaa turult
- inimeste värbamine
- head hunting
- töötajate sobivusemenetluste ja töövestluste läbiviimine (sh partneritega koostöös)
- töötajate majutuse organiseerimine
- töötajate elukohal remonditöödete organiseerimine
- töötajate transporteerimise- ja tarnimise organiseerimine
- töötajate infotugi
- vajadusel sadamast või lennujaamast kohtamine
- personali arendamine ja koolitamine
- planeerimine
- töögraafikute kooskõlastamine
- klientidega suhtlemine
- sotsiaalvõrgudes ja messengirites huvigruppide haldamine

Nõudmised kandidaadile

- Täpsus
- kiirus
- heatahtlikkus
- vastuvõtlikkus.

Omalt poolt pakume

- Hea meeskond, korralikult varustatud kontor rohelises linnaosas, tasuta parkla, ühistranspordi peatus 1.minuti kaugusel, stabiilne palk (vajadusel avansid on võimalikud).

Kontakt:
info@sors.ee
+3725162637