Telefonimüügi spetsialist

Humanlink Estonia OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
30.09.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Töö kirjeldus

Sinu tööülesandeks saab olema Humanlink teenuste müük telefoni teel

Pakume erinevad teenused tööandjatele. Komplekteerimine. Riiuldamine. Väljastamimine.

- Sinu tööülesandeks saab olema Humanlink teenuste müük telefoni teel

Nõudmised kandidaadile

- Ootame Sinult:- Eelnevat telefonimüügi töökogemust- Väga head suhtlemisoskust ja julgust helistada külmas baasis olevatele kontaktidele- Pealehakkamist ka ise kontaktide leidmiseks- Järjekindlust - peale esimest EI\'d ei ole müügiprotsess veel lõppenud

Omalt poolt pakume

- - Paindlikku töögraafikut
- - Mõnusat kontorit Tallinnas  ja võimalust töötada ka kodukontoris
- - Toetavat meeskonda
- - Motiveerivat töötasu - põhipalk + müügiboonused

Kontakt:
cv@humanlink.ee