Harju maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
28.09.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Vesse põik 13

Töö kirjeldus

- Elektrikilpide ehitamine, hooldus, remont ja ümberehitamine;- Elektriseadmete, -juhistike ja -tarvikute valimine, paigaldamine, seadistamine ja kontrollimine;- Paigaldusmaterjalide ja -meetodite valimine;- Kilpide kontrolltoimingute teostamine;- Tervise-, keskkonnakaitse-, tule-, elektri- ning tööohutusnõudete järgimine.

- - Elektrikilpide ehitamine, hooldus, remont ja ümberehitamine
- - Elektriseadmete, -juhistike ja -tarvikute valimine, paigaldamine, seadistamine ja kontrollimine
- - Paigaldusmaterjalide ja -meetodite valimine
- - Kilpide kontrolltoimingute teostamine
- - Tervise-, keskkonnakaitse-, tule-, elektri- ning tööohutusnõudete järgimine

Nõudmised kandidaadile

- Põhiharidus ja sellele lisanduv kutsealane ettevalmistus
- Eelnev töökogemus vähemalt 1 aastat
- Riigikeeleoskus algtase
- Loogiline mõtlemine
- hea visuaalne mälu
- koordinatsioonivõime
- emotsionaalne tasakaalukus
- kohanemisvõime (pinge- ja stressitaluvus)
- õpivalmidus
- hoolikus
- kohusetunne
- vastutusvõime
- koostöövalmidus
- iseseisvus
- Tehnilise dokumentatsiooni käitlemise ja koostamise oskus

Omalt poolt pakume

- - Hea palk sõltuvalt kogemusest ja oskustest
- - Head töötingimused
- - Töötulemustele vastavat palka (põhipalk + tulemuspalk).

Kontakt:
info@amperia.ee