Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
10.10.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Jõelähtme vald, Liivamäe küla, Linnuka tee 1

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda aktiivset ja kogenud MÜÜGIESINDAJAT, kes looks ja arendaks uusi kliendisuhteid.Müügiesindaja töötab organisatsioonis ettevõtte esindajana, tutvustades selle tooteid ja teenuseid.Müügiesindaja töös on kõige tähtsamad toodete ja teenuste põhjalik tundmine ning väga hea suhtlemisoskus erinevates keeltes.Tööülesanded:Uute äriklientide leidmine, kliendisuhete loomine ja hoidmine;Toodete ja teenuste tutvustamine klientidele;Müügitööga kaasneva dokumentatsiooni korrashoid;Arvuti- ja telefonipõhine igapäevatöö.

Levstal on 1991. aastal loodud pereettevõte, millest on saanud Eesti üks edukamaim firma metalliäris. Levstal Group’i kontserni tegevuse alla kuulub metallkonstruktsioonide ja masinaehituse seadmete tootmine, sh tootmise töövõtt kliendi jooniste alusel. Suurem osa toodangust eksporditakse.

- Otsime oma meeskonda aktiivset ja kogenud MÜÜGIESINDAJAT, kes looks ja arendaks uusi kliendisuhteid
- Müügiesindaja töötab organisatsioonis ettevõtte esindajana, tutvustades selle tooteid ja teenuseid
- Müügiesindaja töös on kõige tähtsamad toodete ja teenuste põhjalik tundmine ning väga hea suhtlemisoskus erinevates keeltes
- Tööülesanded:Uute äriklientide leidmine, kliendisuhete loomine ja hoidmine
- Toodete ja teenuste tutvustamine klientidele
- Müügitööga kaasneva dokumentatsiooni korrashoid
- Arvuti- ja telefonipõhine igapäevatöö

Nõudmised kandidaadile

- Vähemalt 2-aastane müügivaldkonna kogemus
- Hea kuulamis- ja suhtlusoskus
- Korrektsus kõnes ja kirjas
- Pinge- ja rutiinitaluvus
- Hea inglise keele oskus
- Lisaks vähemalt kas soome
- rootsi
- saksa või norra keele oskus

Omalt poolt pakume

- Sõbralikku meeskonda arenevas ja kaasaegses ettevõttes
- Konkurentsivõimelist töötasu
- Arenguvõimalust.

Kontakt:
anzela@loorent.ee
+372 6867914