Järva maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
09.10.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Järva maakond, Paide linn, Paide linn, Pärnu tn 63

Töö kirjeldus

• Klientidele meeldiva ostuelamuse pakkumine müügisaalis;• klientide nõustamine ning abistamine;• kaupade müügiks ettevalmistamine ja paigutamine müügisaali.

Maxima Eesti on üks suurimaid Eestis tegutsevaid jaekaubanduskette, millesse kuuluvad kauplused, e-pood, toitlustustsehhid, logistikakeskus ja peakontor annavad tööd enam kui 3800 eestimaalasele ning teenindavad igapäevaselt vähemalt 170 000 inimest.

Kohustused

- • Klientidele meeldiva ostuelamuse pakkumine müügisaalis
- • klientide nõustamine ning abistamine
- • kaupade müügiks ettevalmistamine ja paigutamine müügisaali

Nõudmised kandidaadile

- Soovid pakkuda viisakat ja kliendisõbralikku teenindust
- omandad uusi teadmisi ja oskusi kiirelt ning oled töökas
- naudid erinevaid suhtlussituatsioone
- oled kohusetundlik ja hea pingetaluvusega

Omalt poolt pakume

- Tööalast väljaõpet ja koolitusi, karjäärivõimalusi, tööd graafiku alusel, erinevaid motivatsioonipakette, ettevõtte poolt organiseeritud lõunasööki, sõidukompensatsiooni.

Kontakt:
nadezda.pungard@maxima.ee
5556 6164