Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
10.10.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn

Töö kirjeldus

Kaupade transport laos ja müügisaalis, vastuvõtt ja ladustamine.

OG Elektra AS on jaekaubandusettevõte, mis alustas tegevust 1991. aastal kahe kauplusega. Algusaastatel rajati kaupluseid ainult Lääne-Virumaale, kuid käesolevaks ajaks on ettevõttel oma keskladu ning 65 toidu- ja esmatarbekauplust mitmel pool Eestis. Kauplused asuvad Lääne- ja Ida-Virumaal, Tallinnas, Harjumaal, Jõgevamaal, Järvamaal, Raplamaal, Pärnumaal, Tartumaal ja Võrumaal. Ettevõtte tegevuse põhimõtte võib kokku võtta järgmiselt - olla parimate hindadega, hea kvaliteedi ja koduse toiduga oma segmendi tugev tegija. OG Elektra AS annab tööd ligikaudu 1800-le inimesele.

- Kaupade transport laos ja müügisaalis, vastuvõtt ja ladustamine

Nõudmised kandidaadile

- Oled kohusetundlik
- sõbralik
- täpne ja asjalik
- töö eeldab füüsilist vastupidavust

Omalt poolt pakume

- Asjalik väljaõpe ja täiendõpe
- korralik boonussüsteem
- kindel sissetulek
- töö on vahetustega.

Kontakt:
Raili Tarassov
assistent.personal@ogelektra.ee
+372 322 3858