Tootmistööline

Osaühing Saaremaa Lihatööstus
Saare maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
30.09.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Pikk tn 81

Töö kirjeldus

Esmaseks tööülesandeks on vorstide, suitsulihade jm toodete mahapakkimine raamidelt.
Täpsema ülevaate tööülesannetest annab tootmisjuht Illimar Poopuu tel. 529 6659
Saaremaa Lihatööstus on üks Saare maakonna juhtivaid ettevõtteid, mille põhitegevuseks on lihatoodete tootmine ja müük. Saaremaa lihatoodete parimaks omaduseks peetakse kliendi poolt stabiilselt kõrget kvaliteeti. Meie toodang kannab uhkusega tunnust - EHTNE JA SAAREMAINE!

- Esmaseks tööülesandeks on vorstide, suitsulihade jm toodete mahapakkimine raamidelt

Nõudmised kandidaadile

- Sobiv kandidaat on sõbralik
- aus
- kohusetundlik ja täpne. Olulised on tehniline taiplikkus
- töö tegemise kiirus
- hea pingetaluvus
- oskus töötada iseseisvalt ja valmisolek füüsiliseks tööks

Omalt poolt pakume

- Tööd stabiilses ettevõttes, korralikku töötasu ja ühisüritusi.

Kontakt:
personal@tuulegrupp.ee