Psühholoog

Viru Vangla
Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
30.09.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi linn, Ülesõidu tn 1/1

Töö kirjeldus

Psühholoogi põhiülesanded on kinnipeetavatele psühholoogilise abi osutamine, toimetuleku parandamine, õiguskuuleka käitumise motiveerimine ning resotsialiseerimise protsessi soodustamine läbi kriminogeensete riskide maandamise.

- Psühholoogi põhiülesanded on kinnipeetavatele psühholoogilise abi osutamine, toimetuleku parandamine, õiguskuuleka käitumise motiveerimine ning resotsialiseerimise protsessi soodustamine läbi kriminogeensete riskide maandamise

Nõudmised kandidaadile

- OOTAME SIND KANDIDEERIMA
- KUI:• Sul on erialane kõrgharidus (psühholoogia)• valdad eesti keelt kõrgtasemel (C1) ja vene keelt suhtlustasemel• Sul on hea suhtlusoskus ning väga hea kirjalik ja suuline eneseväljendusoskus• oled tolerantne
- empaatiline

Omalt poolt pakume

- • töötasu 1500 eurot kuus
- • 35 päeva põhipuhkust aastas
- • huvitavat ja vastutusrikast tööd
- • arenemis- ja koolitusvõimalusi
- • toetavat ja nooruslikku meeskonda
- • hüvitist alates teisest haiguspäevast
- • tasuta sportimisvõimalusi (jõusaal, jooga jne)
- • turvalist ja nüüdisaegset töökeskkonda

Kontakt:
viruv.cv@just.ee
6637815