Laste hoolekande spetsialist

Anija Vallavalitsus
Harju maakond
Täistööaeg
Bakalaureusekraad
28.09.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Anija vald, Kehra linn, F. R. Kreutzwaldi tn 6

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded tulenevad sotsiaalhoolekande seadusest § 459 lõikest 4: 1) hindab lapse heaolust lähtuvalt asendushooldusteenuse osutamise vajadust; 2) teeb otsuse paigutada laps hooldusperre või lapse olulisi huve arvestades erandina perekodusse või asenduskodusse; 3) katab lapse ülalpidamisega seotud kulud ja tasub teenuseosutajale teenuse eest; 4) külastab asendushooldusel olevat last tema õiguste tagamise ja lapse heaolu hindamise eesmärgil vähemalt kaks korda aastas; 5) kogub ja säilitab asendushooldusel oleva lapse dokumente ning annab hooldusele suunatud lapse asendushooldusteenuse osutamiseks vajalikud dokumendid üle teenuseosutajale; 6) tagab lapse sidemete säilimise vanemate ja kodukohaga ning loob lapsele tingimused sinna tagasitulekuks

Anija vallas Harjumaal elab ligi 6300 inimest, oleme elamisväärse elukeskkonnaga, majanduslikult mitmekesine, elujõulise kogukonnaga arenev omavalitsus. Anija valla keskuseks on Kehra, kus on mugav ja kiire rongiühendus Tallinnaga.

- Peamised tööülesanded tulenevad sotsiaalhoolekande seadusest § 459 lõikest 4: 1) hindab lapse heaolust lähtuvalt asendushooldusteenuse osutamise vajadust
- 2) teeb otsuse paigutada laps hooldusperre või lapse olulisi huve arvestades erandina perekodusse või asenduskodusse
- 3) katab lapse ülalpidamisega seotud kulud ja tasub teenuseosutajale teenuse eest
- 4) külastab asendushooldusel olevat last tema õiguste tagamise ja lapse heaolu hindamise eesmärgil vähemalt kaks korda aastas
- 5) kogub ja säilitab asendushooldusel oleva lapse dokumente ning annab hooldusele suunatud lapse asendushooldusteenuse osutamiseks vajalikud dokumendid üle teenuseosutajale
- 6) tagab lapse sidemete säilimise vanemate ja kodukohaga ning loob lapsele tingimused sinna tagasitulekuks

Nõudmised kandidaadile

- laste või peredega töötamisel).• Eesti keele oskus kõrgtasemel.• Vene keele valdamine ametialase suhtluse tasandil.• Arvutioskused: tekstitöötlus
- elektronposti kasutamise oskus
- arvutiprogrammi STAR valdamine.• Väga hea suhtlemis-
- väljendus- ja kuulamisoskus.• Isiklikud omadused: tolerantsus
- pühendumus
- pingetaluvus
- empaatiavõime
- otsustusvõime
- vastutus- ja kohusetunne
- koostöö- ja motiveerimisvõime

Omalt poolt pakume

- • võimalust oma ideede teostamiseks tehes huvitavat ja mitmekesist tööd
- • sõbralikku ja toetavat meeskonda
- • motiveerivat töötasu ja abi sisse-elamisel
- • 35 kalendripäeva põhipuhkust.

Kontakt:
Marge Raja
marge.raja@anija.ee
5125245