Saare maakond
Täistööaeg
Keskharidus
16.08.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Merikotka tn 1

Töö kirjeldus

Rõõmsameelne ja avatud külastajate teenindamine ja info jagamine;Elamuskeskuse piletimüük Compucashi kassasüsteemiga;Keskuse avatud poe toodete sisestamine laosüsteemi ja nende müük.
Palun saada oma CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 16. augustiks 2020. märksõnaga Klienditeenindaja” aadressil: heli.jalakas@wowkeskus.ee

- Rõõmsameelne ja avatud külastajate teenindamine ja info jagamine
- Elamuskeskuse piletimüük Compucashi kassasüsteemiga
- Keskuse avatud poe toodete sisestamine laosüsteemi ja nende müük

Nõudmised kandidaadile

- Ausus ja väga hea suhtlemisoskus
- tähelepanelikkus ja valmidus alati abistama. Võime end vajadusel kehtestada.

Omalt poolt pakume

- Inspireerivat kogemust põnevas keskkonnas
- Väljaõpet Compucashi kassasüsteemi valdamiseks
- Võimalust kaasa aidata ühe erilise meelelahutus- ja turismiobjekti arengule
- Kindlat töötasu.

Kontakt:
Heli Jalakas
heli.jalakas@wowkeskus.ee
+37256915554