Pärnu maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
19.08.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Pärnu maakond, Tori vald, Sindi linn, Kooli tn 2a

Töö kirjeldus

Laste tervise jälgimine, vanemate ja pedagoogide nõustamine laste tervisega seotud küsimustes, toitlustamise nõuetele vastavuse jälgimine, lasteaia tervisenõukogu juhtimine, tervisealaste projektide koostamine (Pria, KIK jne).

Koolieelne lasteasutus. Alusharidust ja lastehoidu pakkuv haridusasutus.

- Laste tervise jälgimine, vanemate ja pedagoogide nõustamine laste tervisega seotud küsimustes, toitlustamise nõuetele vastavuse jälgimine, lasteaia tervisenõukogu juhtimine, tervisealaste projektide koostamine (Pria, KIK jne)

Nõudmised kandidaadile

- Empaatiline
- hea suhtleja
- koostööle avatud
- valmisolek tööks lastega.

Omalt poolt pakume

- Häid töötingimusi, meeldivat töökeskkonda, huvitavat ja vaheldusrikast tööd.

Kontakt:
Kairi Rinaldo
direktor@sindilasteaed.ee
58879388