Filmide digiteerija

Rahvusarhiiv
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
16.08.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda digiteerijat, kelle tööülesandeks on analoogfilmide pildi ja heli digiteerimine professionaalsete filmiskänneritega.
Kandideerimiseks vajalikCV ja motivatsioonikiri koos palgasooviga saada palun hiljemalt 16. augustiks 2020 aadressile personal@ra.ee või kandideeri läbi CV Online.Kontakt ja lisainfo: Sigrit Mahla (personalijuht), Sigrit.Mahla@ra.ee, +3727387509 jaEva Näripea (filmiarhiivi direktor), Eva.Naripea@ra.ee, +37276938612.vi
Rahvusarhiiv on Eesti arhiivinduse keskus, mille põhiülesanne on tagada ühiskonna kirjaliku mälu – dokumentaalse kultuuripärandi – säilimine ja kasutatavus tänastele ja tulevastele põlvkondadele. Arhiiv talletab 800 aastat hõlmavat ajaloopärandit, mida kasutab igapäevaselt tuhandeid inimesi. Internetiajastul on meie külastatavus kasvanud 100 korda ja nii mõnigi meie teenus on olnud teedrajav: www.ra.ee.

- Otsime oma meeskonda digiteerijat, kelle tööülesandeks on analoogfilmide pildi ja heli digiteerimine professionaalsete filmiskänneritega

Nõudmised kandidaadile

- Ootame Sind kandideerima
- kui Sind huvitab filmilint ja -pärand
- selle säilitamine ja taaskasutamine digitaalsel kujul
- kasuks tuleb sobiv ettevalmistus
- teadmised analoogmeediast (foto
- film)
- eelnev kogemus filmide järeltöötlemisega seotud alal Sul on väga hea arvutioskus
- tehniline taip ja analüütiline mõtlemine
- kasuks tuleb Linuxi operatsioonisüsteemi ja värviringi tundmine ning teadmine professionaalsest järeltöötlustarkvarast (nt Adobe Premiere
- Blackmagic DaVinci Resolve) Sa oled täpne
- töös püsiv
- hea rutiinitaluvusega
- pead kinni kokkulepetest ja järgid juhiseid Sa oled koostöövalmis ja tubli suhtleja Sul on hea eesti ja inglise keele oskus

Omalt poolt pakume

- Rahvusarhiiv pakub:
-  täistööajaga töökohta Tallinnas filmiarhiivis esimesel võimalusel
-  vajalikku väljaõpet ning võimalust töötada kõrgtehnoloogiliste seadmetega
-  huvitavat töökeskkonda koos õppimis- ja arenguvõimalustega
-  toetavat ja sõbralikku kollektiivi
-  35 päeva põhipuhkust

Kontakt:
Sigrit.Mahla@ra.ee