Saare maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
16.08.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Merikotka tn 1

Töö kirjeldus

Ürituste korraldamine ja mitmeid osapooli kaasavate projektide juhtimine;Uute projektide/programmide jaoks täiendavate vahendite leidmine;Programmi/projekti tegevuskava ja eelarve ning tulemuste aruandlus;Programmi/projekti tegevuste elluviimine;Elamuskeskuse muude tegevuste planeerimine ja teostamine koos meeskonnaga.
Kui eelnev pani Sind tundma, et just see on Sulle , siis palun saada oma CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 16. augustiks 2020. märksõnaga “projektijuht” aadressil: heli.jalakas@wowkeskus.ee

- Ürituste korraldamine ja mitmeid osapooli kaasavate projektide juhtimine
- Uute projektide/programmide jaoks täiendavate vahendite leidmine
- Programmi/projekti tegevuskava ja eelarve ning tulemuste aruandlus
- Programmi/projekti tegevuste elluviimine
- Elamuskeskuse muude tegevuste planeerimine ja teostamine koos meeskonnaga

Nõudmised kandidaadile

- Hea suhtlemisoskus
- koostöövalmidus
- otsustus- ja vastutusvõime
- Hea algatusvõime ja loovus
- Varasem töökogemust ürituste korraldamisel ja mitmeid osapooli kaasavate projektide elluviimisel.

Omalt poolt pakume

- Inspireerivat kogemust põnevas keskkonnas
- Väljaõpet tööhaldustarkvara programmiga SCORO
- Võimalust kaasa rääkida ühe erilise meelelahutus- ja turismiobjekti arenguteel
- Kindlat töötasu.

Kontakt:
Heli Jalakas
heli.jalakas@wowkeskus.ee
+37256915554