Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
28.08.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Vabaõhumuuseumi tee 8

Töö kirjeldus

Kiire ja korrektne nõudepesu tagamine;abistamine laudade koristamisel ja söögisaali korrashoiul;koka ja kokaabi abistamine köögis;söögisaali põranda pesemine;hea meeskonnatöö töökaaslastega.

Baltic Restaurants on üks suuremaid toitlustusettevõtteid Baltimaades, omades Eestis ja Lätis kokku ligi 170 müügikohta ja pakkudes tööd 1100 inimesele. Ettevõttel on toitlustamise valdkonnas kogemusi üle 20 aasta. Kaubamärgid, mille alt teenust pakutakse on Daily, DailySpecial ja Take Off.

Kohustused

- Kiire ja korrektne nõudepesu tagamine
- abistamine laudade koristamisel ja söögisaali korrashoiul
- koka ja kokaabi abistamine köögis
- söögisaali põranda pesemine
- hea meeskonnatöö töökaaslastega

Nõudmised kandidaadile

- Eelnev töökogemus köögis
- iseseisvus
- kohusetunne
- kiirus
- eesti ja vene keele oskus suhtlustasemel

Omalt poolt pakume

- Toredat kollektiivi, peresõbralikku tööaega E-R 08:00-16:30
- vaba L-P ja riigipühad
- tööriided ja jalatsid
- soodne lõunasöök
- täiendavat tervisekindlustust
- ühistegevused.

Kontakt:
cv.ee@balticrest.com
53002971