Saare maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
16.08.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Merikotka tn 1

Töö kirjeldus

Alustava kohviku meeskonna loomine lähtuvalt kontseptsioonist ja vajadusest;Meeskonna juhtimine ja töö planeerimine;Menüü ja tellimuste vormistamine Compucashi kassasüsteemis ning vajadusel elamuskeskuses toimuvate ürituste teenindamine.
Kui oled valmis võtma vastu väljakutse ja soovid end teostada on see pakkumine just Sulle. Saada oma CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 16. augustiks 2020. märgusõnaga „peakokk“ aadressile: heli.jalakas@wowkeskus.ee

- Alustava kohviku meeskonna loomine lähtuvalt kontseptsioonist ja vajadusest
- Meeskonna juhtimine ja töö planeerimine
- Menüü ja tellimuste vormistamine Compucashi kassasüsteemis ning vajadusel elamuskeskuses toimuvate ürituste teenindamine

Nõudmised kandidaadile

- Suudad olla juht ja samal ajal meeskonnatöötaja ning oskad väärtustada ühtehoidvat kollektiivi. Pead lugu kohalikust toorainest
- suudad ja tahad kaasa rääkida teemal “kaasaegne ja tervislik eesti köök” ning sind ei hirmuta sõna „mänguline“.Ausus
- kohusetundlikkus ja täpsus.

Omalt poolt pakume

- Väga häid töötingimusi kaasaegse tehnikaga avatud köögis
- Võimalust luua oma visiooni järgi elamuskeskuse kohvik
- Motiveerivat töötasu.

Kontakt:
Heli Jalakas
heli.jalakas@wowkeskus.ee
+37256915554