Spordi- ja noorsootöö spetsialist

Lääneranna Vallavalitsus
Pärnu maakond
Täistööaeg
Bakalaureusekraad
14.08.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Pärnu maakond, Lääneranna vald, Lihula linn, Jaama tn 1

Töö kirjeldus

Töö põhieesmärk on Lääneranna valla spordielu, noorsootöö ja huviringide koordineerimine, arendamine ning vallas tegutsevate spordiklubide, noorteühingute ja noorte nõustamine.Ametijuhendiga saab tutvuda siin: https://www.laanerannavald.ee/documents/16319726/22274285/Lisa4_spordi_ja_noorsootoo.pdf/479a5b0a-1dd8-4ae0-9ffe-9c463f2f7cac
Avaldus/motivatsioonikiri koos palgasooviga, elulookirjeldus, nõuete täitmist tõendavad dokumendid või nende ärakirjad palume saata 14. augustiks 2020 e-posti aadressile vallavalitsus@laaneranna.ee või Jaama 1, Lihula linn, Lääneranna vald, 90302.

- Töö põhieesmärk on Lääneranna valla spordielu, noorsootöö ja huviringide koordineerimine, arendamine ning vallas tegutsevate spordiklubide, noorteühingute ja noorte nõustamine
- Ametijuhendiga saab tutvuda siin: https://www
- laanerannavald
- ee/documents/16319726/22274285/Lisa4_spordi_ja_noorsootoo
- pdf/479a5b0a-1dd8-4ae0-9ffe-9c463f2f7cac

Nõudmised kandidaadile

- Hea kandidaat:- omab kõrgharidust
- - omab teadmisi spordist ja noorsootööst
- - omab eesti keele oskust kõrgtasemel ja inglise kõnekeele oskust
- - oskab kasutada arvutit
- - on hea suhtlemisoskusega
- vastutustundlik
- korrektne ja omab koostöötahet.Kasuks tuleb:- eelnev töökogemus spordi ja/või noorsootöö valdkonnas
- - eelnev projektide kirjutamise kogemus (tuua välja näited teostatud projektidest)

Omalt poolt pakume

- Huvitavat ja vaheldusrikast tööd arenevas asutuses
- enesetäiendamise ja -teostuse võimalusi
- konkurentsivõimelist töötasu.

Kontakt:
Mikk Pikkmets
mikk.pikkmets@laaneranna.ee
+372 5656 4974