Hiiu maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
25.08.2020
Kandideerimiseks vajalik
  • Üldinfo
  • Küsimustele vastamine
  • Video küsimus
Töö asukoht

Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Kärdla linn


Töö kirjeldus


Otsime Kärdla teenindusjaamadesse töötajat, kelle töö eesmärgiks on meie klientidele meeldiva ja kvaliteetse teeninduskogemuse pakkumine. Peamised tööülesanded on: sõbralik ja kvaliteetne klienditeenindus; kauba väljapanek ja korrashoid; teenindusjaama territooriumi ja saali esindusliku välimuse eest hoolitsemine;aktiivne osavõtt teenindusjaama meeskonnapõhisest tööst.
Kui oled vähemalt 18-aastane, ootame Sinu CV e-postile kandideerin@olerex.ee. Lisainfo telefonil 5393 9770 või 528 0389.Võtame ühendust potentsiaalsete kandidaatidega!
Olerex on suurim kütuste jaemüüja Eestis, teenindades kliente rohkem kui 94-s tanklas üle Eesti. Ettevõte põhineb 100% Eesti kapitalil ja annab tööd juba ligi 800-le tublile inimesele. Olerexi teenitud kasum jääb Eestisse ja suures ulatuses reinvesteeritakse meie kõigi mugavama tuleviku hüvanguks. Oleme enda klientidele usaldusväärne partner, kelle tugevuseks on 24-aastase kogemustepagasiga oma tööle pühendunud professionaalne meeskond. Viimastel aastatel on Olerexi korduvalt nimetatud Eesti kõige kiiremini arenevaks kütusefirmaks.


Kohustused

- Otsime Kärdla teenindusjaamadesse töötajat, kelle töö eesmärgiks on meie klientidele meeldiva ja kvaliteetse teeninduskogemuse pakkumine
- Peamised tööülesanded on: sõbralik ja kvaliteetne klienditeenindus
- kauba väljapanek ja korrashoid
- teenindusjaama territooriumi ja saali esindusliku välimuse eest hoolitsemine
- aktiivne osavõtt teenindusjaama meeskonnapõhisest tööst


Nõudmised kandidaadile

- Oled sobiv kandidaat
- kui omad head suhtlemisoskust ning heal tasemel eesti keelt.Sul on võime paindlikult ja kiirelt lülituda ühelt tegevuselt teisele.Sulle on omane iseseisvus
- viisakus
- ausus ja täpsus oma töös.Oled koostöövõimeline ning positiivse ellusuhtumisega


Omalt poolt pakume

- Sind ootab huvitav ja mitmekesine töö kiiresti arenevas ettevõttes, tulemustele orienteeritud meeskond, ettevõttesisene karjäärivõimalus, paindlik töögraafik ning põhipalk koos tulemustasuga.
- Olerexis töötades saad kasutada omatöötaja soodustusi.
Kontakt:
olesja.aarik@olerex.ee
5393 9770
Kandideeri
Kandideerimiseks on vajalik veebikaamera olemasolu!
  •