Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
01.08.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Ida-Viru maakond, Toila vald, Valaste küla

Töö kirjeldus

Kohviku klientidele toidu ja jookide valmistamine ning serveerimine. Kohviku ja abiruumide korrashoidmine. Majutusasutuse admistreerimine, tubade ja territooriumi koristamine.
CV esitada eesti keeles, töövestlus toimub eesti keeles.
Valaste puhkeküla pakub aastaringselt majutus- ja toitlustusteenuseid Valaste puhkekülas, Ida-Virumaal, Toila vallas, Valaste külas.

- Kohviku klientidele toidu ja jookide valmistamine ning serveerimine
- Kohviku ja abiruumide korrashoidmine
- Majutusasutuse admistreerimine, tubade ja territooriumi koristamine

Nõudmised kandidaadile

- Tervisetõend ja hügieenikoolituse tõend

Omalt poolt pakume

- Paindlik tööaeg, tasuta ühistranspordi olemasolu, personali toitlustamine soodushinnaga. Töö sobib ka pensionäridele ja õpilastele alates 16. eluaastast. Kohapeal majutust ei pakuta.

Kontakt:
kohvik@valaste.eu