Lääne maakond
Täistööaeg
Keskharidus
24.08.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Lääne maakond, Haapsalu linn, Haapsalu linn, Tööstuse tn

Töö kirjeldus

Materjali ja toodete vedude ettevalmistus ning selle tehasesisene korraldus, lõpp-toote pakkimine.

- Materjali ja toodete vedude ettevalmistus ning selle tehasesisene korraldus, lõpp-toote pakkimine

Nõudmised kandidaadile

- - iseseisva mõtlemise ja toimetamise võimekus- tõstuki kasutamise kogemus- hea suhtleja ja aktiivne kollektiivis tegutseja

Omalt poolt pakume

- Navix OÜ toimetab juba 5 aastat elektriseadmete ning vee-ja tarbesõidukite juhtmestiku ning erinevate plasttoodete projekteerimise ja valmistamisega erinevatele Euroopa klientidele.
- Pakume huvitavat ja mitmekesist töökeskkonda ning head kollektiivi, kus kõik teavad, mida teha ning suunanäitamist läheb minimaalselt vaja.

Kontakt:
Leo Mander
eesti@navix.fi
5118492