Abikokk

Coop Põlva Tarbijate Ühistu
Põlva maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
31.08.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Põlva maakond, Põlva vald, Põlva linn, Ringtee tn 4

Töö kirjeldus

Abikokk käitleb toidutooret, abistab kokka toitude valmistamisel ning töötab koka juhendamisel. Kohapeal toimub väljaõpe ja juhendamine.
Saada CV märgusõnaga OmaPala aadressile cv@pty.ee
Coop Põlva Tarbijate Ühistu põhitegevus on jaekaubandus. Oleme suurim tööandja Põlva maakonnas, Tartumaal tegutseme neljas kaubandusettevõttes. Põlvas ja Räpinas pakume ka toitlustusteenust. Tegutseme 31 ettevõttes ja neis saab tööd üle 350 inimese.https://cooppolva.ee/

- Abikokk käitleb toidutooret, abistab kokka toitude valmistamisel ning töötab koka juhendamisel
- Kohapeal toimub väljaõpe ja juhendamine

Nõudmised kandidaadile

- Sulle meeldib toidu valmistamine
- oled aus
- täpne
- organiseeritud
- positiivne ja valmis koostööks ning armastad puhtust. Kasuks tuleb: eelnev töökogemus ja füüsiline vorm

Omalt poolt pakume

- Unikaalset võimalust töötada uues, moodsas, väga hea tehnoloogilise varustusega töökeskkonnas
- väljaõpet ja koolitusi
- pikaajalist ja stabiilset töösuhet Eesti suurimas jaekaubandusettevõttes
- tööd graafiku alusel
- omatöötaja soodustusi
- meeleolukaid ühisüritusi.

Kontakt:
Mari Koort
cv@pty.ee
799 9034