Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
09.08.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn

Töö kirjeldus

Töö pukk - kraanagaKonteinerite tõstmine spreideriga
Pakume tööd logistikateenuseid pakkuvas ettevõttes.Töölepingu töötajaga sõlmib NO CV OÜ. Töötaja asub tööle renditöötajana. OOTAME OMA MEESKONDA ASJALIKKE TEGIJAID!HUVI KORRAL VÕTA JULGELT ÜHENDUST JA RÄÄGIME DETAILIDEST 56 979 887Või saada meile oma CV aadressile: cv@rentmyskills.eu
Renditööjõu vahendamine. Töövahendus.

Kohustused

- Töö pukk - kraanagaKonteinerite tõstmine spreideriga

Nõudmised kandidaadile

- • Eelnev sarnane töökogemus• Vene keele oskus

Omalt poolt pakume

- • Väljaõpet kohapeal
- • Mitmekülgset ja huvitavat tööd
- • Kaasaegseid ja häid töö- ja olmetingimusi
- • Konkurentsivõimelist töötasu
- • Vahvat ja meeldivat kollektiivi

Kontakt:
Kedi Urbanik
cv@rentmyskills.eu
+372 56 979 887