Veekeskuse öine puhastusteenindaja

Osaühing Tervise Paradiis
Pärnu maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
07.08.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Side tn 14

Töö kirjeldus

Koristustööd veekeskuse ruumides, vajadusel suurpuhastuste läbiviimine.

Tervise Paradiis on 2004.a. Pärnu rannarajoonis avatud 4-tärni spaa-hotell ja veekeskus. Ettevõtte missiooniks on suunata inimesi väärtustama tervist. Visiooniks on olla tuntud ja tunnustatud spaa-traditsioonide kandja ja edasiarendaja Läänemere regioonis ning eelistatuim tervisliku puhkuse veetmise sihtkoht Eestis.

- Koristustööd veekeskuse ruumides, vajadusel suurpuhastuste läbiviimine

Nõudmised kandidaadile

- Ootame Sind tööle
- kui oled valmis töötama öise graafiku alusel
- oled heas füüsilises vormis
- talud kemikaale ning ei pelga erinevaid koristusmasinaid

Omalt poolt pakume

- Stabiilset töökohta
- tähtajatut töölepingut.

Kontakt:
Virge Grant
virge.grant@spa.ee
53458900