Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
14.08.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn

Töö kirjeldus

Fredo restoranid on tuntud oivaliselt maitsva toidu poolest. Seoses laienemisega otsime meeskonnaliikmeid oma uutesse restoranidesse.Klientidelt toitude ja jookide tellimuste vastuvõtmine ning serveerimineKlientidega arveldamine
CV märksõnaga „Ettekandja” e-posti aadressile events@fredo.ee

- Fredo restoranid on tuntud oivaliselt maitsva toidu poolest
- Seoses laienemisega otsime meeskonnaliikmeid oma uutesse restoranidesse
- Klientidelt toitude ja jookide tellimuste vastuvõtmine ning serveerimineKlientidega arveldamine

Nõudmised kandidaadile

- Ootame oma kollektiivi väga hea suhtlemisoskusega
- viisakaid
- kohusetundlikke ja ausaid ettekandjaid. Kasuks tuleb varasem kogemus klienditeenindajana toitlustuses ja inglise või vene keele oskus suhtlustasandil

Omalt poolt pakume

- Konkurentsivõimelist palka, millele lisandub tulemustasu
- Väljaõpet kohapeal ning erialaseid koolitusi
- Sõbralikku ja toetavat kollektiivi

Kontakt:
events@fredo.ee