Lääne-Viru maakond
Osaline tööaeg
Põhiharidus
20.08.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Narva tn 30

Töö kirjeldus

Klientide viisakas, täpne, sõbralik teenindamine. Kiirtoidu valmistamine (pitsa, wrapid, fritüüri kasutamine), toidu pakkumine, teenindussaali korrashoidmine

Kohustused

- Klientide viisakas, täpne, sõbralik teenindamine
- Kiirtoidu valmistamine (pitsa, wrapid, fritüüri kasutamine), toidu pakkumine, teenindussaali korrashoidmine

Nõudmised kandidaadile

- Kasuks tuleb võõrkeelte oskus (vene
- soome
- inglise)
- positiivne ellusuhtumine ja hea huumorimeel. Oskus oma aega planeerida
- kohusetundlikkus

Omalt poolt pakume

- Pakume võimalust olla osa kiiresti arenevas ettevõttes, vaheldusrikast tööd, stabiilset ja konkurentsivõimelist töötasu ja boonuseid. Ettevõttesisest arenemisvõimalust ning suurepärast töökollektiivi

Kontakt:
Estelle Tikerpalu
JetoilRakvere@aol.com
55620224