Loomaarst

JK OTSA TALU OSAÜHING
Lääne-Viru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
27.08.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Loksa küla

Töö kirjeldus

Veterinaarse töö korraldamine ja planeerimine, veiste seemendamine, profülaktiliste tööde teostamine, vajadusel loomade sõrgade värkimine, eelarvestamise protsessis osalemine

JK Otsa Talu OÜ on 1997.aastast tegutsev perefirma. Ettevõtte põhitegevuseks on piimakarjakasvatus - toorpiima tootmine ning kõrvaltegevuseks teraviljakasvatus. Osaühingul on ligi 800 looma, neist lehmi ligi 400. Osaühingu kasutuses on ca 1700 ha põllumajandusmaad.

- Veterinaarse töö korraldamine ja planeerimine, veiste seemendamine, profülaktiliste tööde teostamine, vajadusel loomade sõrgade värkimine, eelarvestamise protsessis osalemine

Nõudmised kandidaadile

- Veterinaaria alane kõrgharidus (või omandamisel)
- täpsus ja korrektsus tööülesannete täitmisel
- kiire õppimis- ja arenemisvõime
- kohusetunne
- hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus. Kasuks tuleb eelnev töökogemus põllumajandusettevõttes

Omalt poolt pakume

- Töö kaasaegses kompaktses piimafarmis (~ 430 piimalehma), konkurentsivõimeline töötasu, erialane täiendkoolitus, ametikorter ja -auto, toetav kollektiiv

Kontakt:
jaanus.kiisk@jkotsatalu.ee