Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
14.08.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Saku vald, Tänassilma küla, Tänassilma tee 23

Töö kirjeldus

• Klientide haldamine, teenindamine ja igapäevane suhtlus• Kaupluste/klientide külastamine ja toodete väljapanek• Tellimuste vastuvõtmine ja komplekteerimine vastavalt müügiaruannetele• Saatelehtede koostamine ja kauba komplekteerimine saatelehe alusel• Laovarude haldamine ja korrashoid• Andmebaasides töötamine• Kauba pakkimine pakenditesse/kastidesse• Kauba inventeerimine nii laos kui kauplustes• Töö nii iseseisvalt kui meeskonnas, planeerides oma aega ja ülesandeid efektiivselt

Nõudmised kandidaadile

- Positiivse suhtumisega
- abivalmis ja hea suhtleja.Oskus planeerida ja seada prioriteete.Võimekus tegeleda paralleelselt mitme ülesandega. Täpne
- korrektne ja kohusetundlik

Omalt poolt pakume

- • Töökohta, kus ei oodata niivõrd aastatepikkuseid kogemusi, vaid pigem soovi areneda, postiivset suhtumist, head õpivõimet ning tegutsemissoovi.
- • Võimalust kasvada ja areneda kiiresti kasvavas väikeettevõttes.
- • Rutiinivaba tööd, kus iga tööpäev võib eelmisest natukene erinev olla.
- • Saada osaks väikesest meeskonnast, mis on väga toetav ja lähedane.
- • Mitmekülgset tööd – suhtlemist, ringisõitmist, nii kauplustes kui ka laos ja kontoris töötamist.
- • Võimalust oma aega ja graafikut planeerida.
- • Soovi ja huvi korral tulevikus kasvada ettevõttes juhtivale positsioonile.
- • Ametiauto
- • Sülearvuti

Kontakt:
Mona-Brit Õepa
monabrit@kukutrading.com
56250158